تابستون پارسال بود، شهریور ۹۷، که طی یک روند جالبی به ۲ تا ایده رسیدم. یکی هویج و جیوه و یکی هویج مدیا. هویج و جیوه خیلی ایده‌ی جذاب‌تری بود، و خب خیلی اجراش سخت‌تر بود. بزودی یک پست راجع به هویج و جیوه هم می‌ذارم و توضیحش میدم. فکر می‌کنم از هویج و جیوه چیز خوبی در اومده باشه!

ولی با این که پارسال تا لب اجرا کردن هویج مدیا رفتم، تهش تصمیم گرفتم که بیخیالش بشم. اینی که میگم برای پاییز ۹۷ هست.

ولی خب، دست روزگار، کاری کرد که دوباره به فکر هویج مدیا بیفتم و راه بندازمش. الآن راه افتاده و می‌تونید ببینیدش! بطور خلاصه بگم، هویج مدیا یک کانال تلگرام هست، با آی دی @HavijMedia، که توش آثار ادبی و هنری معرفی میشه!

پست اول کانال این هست:

بسم‌الله

این کانال جاییه برای به اشتراک گذاشتن آثار ادبی و هنری! محدودیتی نداره موسیقی، فیلم، کتاب، متن، گزارش، مستند، .

البته احتمالا بیشتر از همه موسیقی گذاشته بشه، بخاطر فرکانس بالای موسیقی‌هایی که می‌شنویم! روزی حداکثر ۱ معرفی از هر نوع اثر خواهیم داشت. به امید موقعی که بتونیم هر روز ۱ معرفی کتاب هم توی کانال داشته باشیم.

یک موردی که پست‌های این کانال دارن اینه که بیشتر از صرفا معرفی هستند؛ فرد معرف چند جمله‌ای موردی که معرفی کرده رو توصیه می‌کنه و با این کار فقط موردی که معرفی می‌کنه اینجا گذاشته نمیشه، بلکه بخشی از معرف (نظر و سلیقه)  هم به اثر اضافه میشه و در پست میاد.

اگه موردی رو دوست داشتید معرفی کنید خوشحال میشم بهم پیشنهاد بدید! آی‌دیم: @mmahdish

فعلا چون ادمینش فقط خودمم پست‌ها به سلیقه‌ی من خواهند بود، ولی راستش سلیقه‌ی من خیلی محدود به یه جور خاص اثر نیست و تقریبا همه جور اثری اینجا خواهد اومد! شما هم هرجور اثری پیشنهاد داشتید بدید و خودتون رو محدود نکنید!

تلاشم بر این خواهد بود که روزی حداقل یک پست توی کانال بیاد، که اول صبح گذاشته میشه.

در جست و جوی معنای زندگی در فیلم و رمان The Fault in Our Stars

رونمایی از هویج مدیا!

برای ICPC چه می‌بایست کرد؟

هویج ,معرفی ,کانال ,مدیا ,یک ,موردی ,هویج مدیا ,هویج و ,و جیوه ,موردی که ,بیشتر از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آفتاب هشتم یه ناشناس و دنیای گردش کافه و کافی شاپ بهترین فست فود در تهران کانادا اپلای کجایند مردان بی ادعا دانلود فیلم و انیمه تئوری انتخاب مرکز بازاریابان به نام خدای زیبایی ها